19 Eylül
Yorum Yap
#10923407

Boyner Ürünü 15 Ağustos'ta Faturalandırıp, Sonrada Göndermedi!

8 ağustos'ta sipariş verdiğim ürünü 15 ağustos'ta faturalandırıp, sonrada göndermeyen 18 Eylül'de de iptal eden defalarca aramama, bağlanması 25 dakika süren o da lütfedip bakarlarsa halledeceğiz diyen müşteri temsilcisi.


Göndermedikleri ürün hala satışta, ayrıca satışa koydukları ürünü göndermezlerse Tüketici Hakları'na başvurup talep edebilirsiniz, ürünü başka firmadan alıp fiyat farkını yasal olarak tüketici hak. Mahkemesi kanalıyla bu firmadan alabilirsiniz.

Ahmet 175 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet22 Eylül

  Amazon, alibaba gibi küresel şirketlerin girdiği pazar da bu zihniyetle yakında iflasınızı çekersiniz, insanları sonsuza dek aldatabilecek değilsiniz ya. Ürünü göndermeyip, ücretini 40 gün sonra iade etmeyi kar zanneden firma.

 • Ahmet20 Eylül

  Klişe cümleler çözüm yok, asla alışveriş yapılmaması gereken firma, hele de kampanyalarına aldanmayın, ürünü göndermedikleri gibi paranızı 40 gün sonra iade ederler.

 • Boyner Temsilcisi19 Eylül

  Merhaba, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi19 Eylül

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler