22 Nisan 2015

Boyner Ürün Tadilatı, Değişimi Veya İadesi!

29.10.2014 'de tarafıma İçerenköy Boyner mağazasından Skechers marka spor ayakkabı hediye geldi. Mart ayında ayakkabının üstündeki dikişlerde patlama oldu. Ayakkabıyı 29.03.2015 tarihinde İçerenköy Boyner mağazasına geri götürdüm. Müşteri hizmetlerindeki kişi faturasını buldu. 2090619 no.lu ürün test takip formunu doldurup ürünü öncelikle tadilatının yapılmasını ya da değişim veya para iadesi istenmek üzere firmaya göndermek üzere geri aldılar. Bugüne kadar Boyner firmasından tarafıma dönüş yapılmadı. Bugün ben aradığımda ürün her şekilde red kararı aldığını söylediler. Alınan ürünün fiyatı 239,00 TL ve kimse ürünün arkasında durmuyor.

İpek 7.530 Okunma

Cevaplar

  • İpek28 Nisan 2015

    Merhaba; Buradaki ve her iki firmanın müşteri hizmetlerine bulduğum şikayet sonucunda konu ile ilgili 24 Nisan 2015 tarihinde bana da bilgi verildi. Ürünün üretim hatasından değil kullanıcı hatası olduğunu belirtmişler. Fakat benim o iplikleri söke bilmem için ayakkabıyı çok hor kullanmam, futbol oynamam falan lazım. Ayakkabıların hediye geldiği tarih 29 Ekim 2014 benim Boyner' e teslim ettiğim tarih 29 Mart 2015 ve bu aradaki mevsim kış olduğundan spor ayakkabı ne kadar giyilebilir onu da siz tahmin edin artık. Bence ayakkabı firmaya sadece gitmiş gelmiş. Detaylı bir inceleme yapılmamış. Boyner' de bunu kabul etmiş. Bana bildirmiş. Benim buradan anladığım kimse sorunu çözmek için bir çabada bulunmamış. Boyner firması sattığı ürünün arkasında durmalıydı ve ne olursa olsun bu mağduriyeti gidermeliydi. Firma yapmıyorsa Boyner yaptırım gücünü kullanmalıydı veya sorunu kendi çözmeliydi. Burada büyük ve köklü bir firmadan bahsediyoruz. Bu kadar küçük bir sorunu bile halledemiyorsa, müşteri memnuniyetini önemsemiyorsa zaten söyleyecek fazlada bir şey kalmıyor. Bu arada Skechers firmasına neden bir şey söylemediğimi düşünüyorsanız. o firma ile de görüştüm. Gerekli şeyleri oraya da bildirdim. Ama bana ayakkabı Boyner'den alındığı için benim muhatabım Boyner, Boyner'in muhatabı da Skechers dır. Ve inanın bana hediye olmasa, ayakkabılarımı sevmeseydim ve ödenen ücret 239,00 TL'değil de 50-100 TL bir şey olsaydı bu kadar uğraşmazdım.

  • Boyner Temsilcisi24 Nisan 2015

    Merhaba; Konu hakkında ilgili şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün alınarak tüketicinin yönlendirmesi doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının olmadıgı belirlenmis ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön