19 Mart 2013 #1694348

Boyner Ürün İadesi Alındı Fakat Sipariş Verdiğim Ürün Getirilmedi

Diyarbakır Mega Center Boyner mağazasından 14.02.2013 tarihinde aldığım Tommy Hilfiger ayakkabıyı satın alırken satış temsilcisinin sıktığı sprey sonucu ayakkabının burnunda lekeler oluştu.16.02.2013 tarihinde ayakkabıyı mağazaya götürdüm ve ayakkabıda kalıcı hasar kaldığını ve aynı model kusurlu olmayan yeni bir ayakkabıyla değiştirmek istediğimi belirttim.


Temsilci ellerinde başka kalmadığını ancak başka mağazalardan isteyebileceğini belirtti.Ben de ayakkabıyı iade ettim.Satış temsilcisi 10 gün içinde ayakkabının geleceğini ve bana haber vereceğini söyledi.31 gün geçti ve hala kimse haber vermedi.Mağduriyetimin acilen giderilmesini aksi takdirde ilgili yasal yollara başvuracağımı belirtirim.

Mehmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi28 Mart 2013

    Merhaba; Tüketicinin ürünüyle ilgili şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletmesinden hemen sonra ürün mağaza tarafından alınarak şikayeti doğrultusunda incelenmistir. Müşteri memnuniyeti sağlanması adına ürünün iade işlemi yapılmış olup bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön