06 Aralık 2019
#13145494

Boyner Ücret İadesi Problemi!

9 Ağustos 2019 tarihinde internet sitesinden yapmış olduğum alışverişteki ürünlerden memnun kalmadığım için aynı gün iadesini gerçekleştirdim. Ürünleri Gift Card ile almıştım. İadem bir hafta içerisinde gift kartıma yapılacaktı. Ancak Ekim ayına kadar asla iade edilmedi. Defalarca aramama, 12 15 dakika telefonlarda bekletilmeme rağmen iade asla gerçekleşmedi. Yoğun uğraşlarım sonucunda ekim ayında gift kartıma bin bir güçlükle iade yaptılar. Ardından 14 Ekim'de bir sipariş daha verdim, aylarca iade edilmesini beklediğim yine o gift kartımla. Bu sefer de aradan 15 gün geçmesine rağmen kargo asla gelmedi. 20nci gün arayıp satın aldığım ayakkabının kalite kontrolden geçemediğini dolayısıyla siparişimi iptal ettiklerini söylediler. Önemli değil ancak daha önce böyle böyle bir sorun yaşamıştım, lütfen gift kartıma iademin hemen yapılmasını sağlar mısınız demiştim. Bugün ayın 6sı. 6 Aralık. 180 küsur TL iade etmeleri gereken kartıma 100 TL iade etmişler. Hala gift kartıma geri kalan iadem yapılmadı, üstelik müşteri hizmetlerine ulaşmam imkansız. Az önce 12 dakika hatta bekletildikten sonra telefon kapandı. Zamanın ve paranın bu kadar önemli olduğu bir yaşamda, Boyner hem benim paramı kasasında tutuyor hem ürünümü göndermiyor hem de aylarca bekletiyor. İademin yapılacağı sipariş numaram aşağıdadır, lütfen kontroller sağlanıp iadem gerçekleştirilsin... 1004690770.

Seray Seray 549 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Seray09 Ocak

  9 Ağustos 2019 tarihinde internet sitesinden yapmış olduğum alışverişteki ürünlerden memnun kalmadığım için aynı gün iadesini gerçekleştirdim. Ürünleri Gift Card ile almıştım. İadem bir hafta içerisinde gift kartıma yapılacaktı. Ancak Ekim ayına kadar asla iade edilmedi. Defalarca aramama, 12 15 dakika telefonlarda bekletilmeme rağmen iade asla gerçekleşmedi. Yoğun uğraşlarım sonucunda ekim ayında gift kartıma bin bir güçlükle iade yaptılar. Ardından 14 Ekim'de bir sipariş daha verdim, aylarca iade edilmesini beklediğim yine o gift kartımla. Bu sefer de aradan 15 gün geçmesine rağmen kargo asla gelmedi. 20nci gün arayıp satın aldığım ayakkabının kalite kontrolden geçemediğini dolayısıyla siparişimi iptal ettiklerini söylediler. Önemli değil ancak daha önce böyle böyle bir sorun yaşamıştım, lütfen gift kartıma iademin hemen yapılmasını sağlar mısınız demiştim. Bugün ayın 6sı. 6 Aralık. 180 küsur TL iade etmeleri gereken kartıma 100 TL iade etmişler. Hala gift kartıma geri kalan iadem yapılmadı, üstelik müşteri hizmetlerine ulaşmam imkansız. Az önce 12 dakika hatta bekletildikten sonra telefon kapandı. Zamanın ve paranın bu kadar önemli olduğu bir yaşamda, Boyner hem benim paramı kasasında tutuyor hem ürünümü göndermiyor hem de aylarca bekletiyor. İademin yapılacağı sipariş numaram aşağıdadır, lütfen kontroller sağlanıp iadem gerçekleştirilsin... 1004690770. 08.12.2019 pazar sabahı 10:18 de Boyner tarafından arandım. (444 29 67) Gift kartıma iademin yapıldığını, şu an kontrol ettiklerinde 190küsür TL bakiye gözüktüğünden falan bahsettiler. Kontrol edeceğim dedim. Şimdi bakıyorum, delirmemek içten değil. Aşağıda içindeki bakiyeyi paylaşıyorum. (gift kartta kaç TL bakiye olduğunu görebilmek için sepetinize bir şey eklemeniz gerekiyor. O yüzden aşağıdaki resimde öylesine bir şey ekledim, bakiye görülsün diye.) Yukarıdaki bu şikayetime hiçbir şekilde geri dönüş alamıyorum. Gift kartıma iadem yapılmıyor. 2020 yılına girdik ben hala uğraşmak zorunda kalıyorum ve hala iadem yapılmıyor.

 • Seray09 Ocak

  Yıl 2020 oldu ama ben hala Aşağıdaki mesajıma hala bir geri dönüş alamadım. Hala iadem yapılmadı. 08.12.2019 pazar sabahı 10:18 de Boyner tarafından arandım. (444 29 67) Gift kartıma iademin yapıldığını, şu an kontrol ettiklerinde 190küsür tl bakiye gözüktüğünden falan bahsettiler. Kontrol edeceğim dedim. Şimdi bakıyorum, delirmemek içten değil. Aşağıda içindeki bakiyeyi paylaşıyorum. ( gift kartta kaç tl bakiye olduğunu görebilmek için sepetinize bir şey eklemeniz gerekiyor. O yüzden aşağıdaki resimde öylesine bir şey ekledim, bakiye görülsün diye.)

 • Seray19 Aralık 2019

  Aşağıdaki mesajıma hala bir geri dönüş alamadım. Hala iadem yapılmadı. 08.12.2019 pazar sabahı 10:18 de Boyner tarafından arandım. (444 29 67) Gift kartıma iademin yapıldığını, şu an kontrol ettiklerinde 190küsür tl bakiye gözüktüğünden falan bahsettiler. Kontrol edeceğim dedim. Şimdi bakıyorum, delirmemek içten değil. Aşağıda içindeki bakiyeyi paylaşıyorum. ( gift kartta kaç tl bakiye olduğunu görebilmek için sepetinize bir şey eklemeniz gerekiyor. O yüzden aşağıdaki resimde öylesine bir şey ekledim, bakiye görülsün diye.)

 • Seray11 Aralık 2019

  Aşağıdaki mesajıma hala bir geri dönüş alamadım. Hala iadem yapılmadı. 08.12.2019 pazar sabahı 10:18 de Boyner tarafından arandım. (444 29 67) Gift kartıma iademin yapıldığını, şu an kontrol ettiklerinde 190küsür tl bakiye gözüktüğünden falan bahsettiler. Kontrol edeceğim dedim. Şimdi bakıyorum, delirmemek içten değil. Aşağıda içindeki bakiyeyi paylaşıyorum. ( gift kartta kaç tl bakiye olduğunu görebilmek için sepetinize bir şey eklemeniz gerekiyor. O yüzden aşağıdaki resimde öylesine bir şey ekledim, bakiye görülsün diye.)

 • Seray09 Aralık 2019

  08.12.2019 pazar sabahı 10:18 de Boyner tarafından arandım. (444 29 67) Gift kartıma iademin yapıldığını, şu an kontrol ettiklerinde 190küsür tl bakiye gözüktüğünden falan bahsettiler. Kontrol edeceğim dedim. Şimdi bakıyorum, delirmemek içten değil. Aşağıda içindeki bakiyeyi paylaşıyorum. ( gift kartta kaç tl bakiye olduğunu görebilmek için sepetinize bir şey eklemeniz gerekiyor. O yüzden aşağıdaki resimde öylesine bir şey ekledim, bakiye görülsün diye.)

 • Boyner Temsilcisi08 Aralık 2019

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi06 Aralık 2019

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları