01 Nisan 2013 #1715927

Boyner Tüketici Mağduriyetine Göz Yumuyor!

Aralık başında sadece nişan töreninde giyilmek üzere İçerenköy Boyner mağazalarından aldığımız NINE WEST marka ayakkabı sadece 1 gün giyildi ve topuktaki kumaşların tamamı soyuldu. İlk süreçte ayakkabıyı boyner yetkililerine verildi fakat NINE WEST , ürünü ilk giyiminde yıpranmasına karşın "kullanıcı hatası" dendi.


Ürünü tekrar boyner yetkililerine vererek, bu ayakkabının sadece nişanda giyildiğini ilettik, yeni ürün ya da mevcut ürünün tadilatını talep ettik. Fakat tam 26. gün cevap geldi ve ürünün tadilatı ya da değişimi yapılmadı. Sadece nişan töreninde giyilen ayakkabının topuk kısmındaki kumaş parçasını onarmaması, ürününün hiçbir şekilde arkasında durmaması bizi hayal kırklığına uğrattı!

Rıfat 58 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi02 Nisan 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön