01 Aralık 2016
#7089146

Boyner Transfer Sürecinde Eksik Ürün Gönderilmesi

19.11.2016 tarihinde Panora Boyner mağazasından 1 adet hediye olarak Beymen çanta satın aldım. Çantayı beğendiğim için kendime de satın almak istedim ancak ilgili kişi mağazada sadece 1 adet kaldığını, transfer talep etmem halinde ürünün "eksiksiz" olarak teslimatının yapılacağını söyledi. Eksiksiz diyorum çünkü satın aldığım ürün içerisinde 1 adet mini cüzdan ve 1 adet fular ürün alarmına takılı şekilde bulunuyordu. Ancak transfer ücretini transfer koşulları gereği peşin peşin alan mağaza, maalesef aynı titizliği ürün tedariği sürecinde göstermedi. Cepa AVM'den transfer edilen ürün 28.11.2016 tarihinde ancak ve eksik bir şekilde gelebildi. Ürünü teslim aldığımda içerisinde fuların eksik olduğunu ve ilk ürünün içerisinde fular bulunduğunu söylememe rağmen mağaza görevlileri ısrarla çantanın fularsız satıldığını söyledi. Konu ile ilgili mağduriyetimin acilen giderilmesini talep ediyorum!

Nur Nur 383 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Nur14 Aralık 2016

  01.12.2016 tarihinde belirtmiş olduğum şikayete ilişkin ilgili taraflarca bugün (12.12.2016) ürün teslimi yapılacağı tarafıma bildirilmiş, ancak firma gün içerisinde herhangi bir bildirimde bulunmamış ve değişim talep ettiğim ürünümü teslim etmemiştir. Mağduriyetimin giderilmesi ile ilgili Müşteri Hizmetleri herhangi bir hamlede bulunmamıştır. "Müşteri Hizmetleri" adı altında yapılan iş müşteri taleplerini geçiştirmekten öteye maalesef gitmemektedir. Karşılıklı konuşarak problemin çözülebileceğini sanmıştım ancak yanılmışım. Beni hukuki işlem başlatmak zorunda bıraktıkları için tüm Boyner yetkililerine teşekkürlerimi sunuyorum!

 • Nur12 Aralık 2016

  "... Bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. " sadece cevap vermiş olmak için verdiğiniz bu otomatik cevabın hakkını da verebilseydiniz keşke. Sevgiler:)

 • Boyner Temsilcisi01 Aralık 2016

  Merhaba, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi01 Aralık 2016

  Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları