10 Eylül 2013 #2004971

Boyner Temin Edilemeyen Ürün!

Akbatı AVM şubesinden almak istediğim ancak şubede bedeni olmayan ürün, başka şubeden getirilebileceği söylenerek bana satıldı. Bana 2 - 3 iş günü içerisinde geleceği ve haber verileceği söylenen ürün bu süre zarfında gelmedi. Hafta sonuna doğru şubeyi aradım ve bana inceleme sonrası 15 dakika sonra dönüleceği ve bilgi verileceği söylendi .


Bekleme sonrası ne arayan ne soran vardı. Sabırla bekledim 2 gün sonra tekrar aradım bu sefer ister yine 15 dakika sonra dönüleceği söylendi ve ilginçtir yine dönen yada arayan olmadı. Tekrar aradım bu sefer şubeyle iletişime geçildiği 2 gün içerisinde geleceği ve tarafıma dönüleceği söylendi. Yine dönen yok, üründe yok! Boyner'den şikayetçiyim.

Nurettin 62 Okunma

Cevaplar

  • Nurettin11 Eylül 2013

    Otomatik mesaj herhalde bu resmen alay ediliyor. Eğer gerçekten bunları okuyan birisi varsa belirtmek isterim ki benimle iletişime geçen birisi olmadı aksine ben sizinle defalarca iletişime geçmeye çalıştım ve 2 haftaya yakın süre geçmesine rağmen şube hala tedarik için uğraştıklarını söylüyor. Söyleyecek söz bulamıyorum. Resmiyetsiz, ciddiyetsiz ve ilgisiz bir firma. Umarım bu mesajım bir çok kişiye yol gösterici olur ve kapınızdan içeriye dahi girerken defalarca kez düşünürler.

  • Boyner Temsilcisi11 Eylül 2013

    Merhaba; Tüketicinin şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletilmesi sonucu müşteri konu hakkında bilgilendirilmiş, şikayet cevaplanmıştır. Bilginize... Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön