22 Nisan 2013 #1758184

Boyner Tabanın İç Kısmında Ayrılma Oldu!

Çok severek kullandığım Beymen Studio ayakkabılarınızdan Mart 2012 tarihinde yeni bir bot daha aldım. Ürünün bot olması sebebi ile 2 kez giydikten sonra kaldırdım ve 2012 Kasım ayında tekrar kullanmaya başladım. Aralık 2012 'de ayakkabının sağ tabanın iç kısmında ayrılma oldu. (taban ve deri değil direk tabanın ikiye ayrılması)


İş yoğunluğum sebebi ile size Mart 2013 tarihinde kontrol için bıraktım. Testte ürün tadilat yapılabileceği için iadesi kabul edilmedi deniyor. Hiçbir şekilde kullanıcı hatası olmayan bir taban ayrılması durumunda, 3 aylık kullanımdan sonra tamir edilmiş ayakkabı giymek istemiyorum. Ürünün iadesinin kabul edilmesini istiyorum.

Şengül 56 Okunma

Cevaplar

  • Şengül24 Nisan 2013

    Bana üretim hatası olmadığı ile ilgili bilgi verilmedi. Sadece tamir edilebileceği için iadesini kabul etmiyoruz dendi. Kullanıcı hatası olması mümkün olmayan bir ayrılmadı. Benimle konuşmadan bir telefon etme ihtiyacı duymadan sadece site de cevaplamış olmak için verilmiş bir cevaptır. İlgililerin bilgisine.

  • Boyner Temsilcisi24 Nisan 2013

    Merhaba; Konu hakkında ilgili şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün alınarak tüketicinin yönlendirmesi doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının olmadıgı belirlenmis ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön