10 Mayıs 2013

Boyner Sorumluluğunu Kabul Etmiyor!

Boyner' den aldığım Fabrikaya ait iki gömleği sadece iki yıkamadan sonra deforme olmasına rağmen iade almıyor. gerekçesi ise Fabrika kendilerinde hata yok diyormuş. benim boynumdan aşırı sürtünme olmuşmuş. Kısaca biz Fabrikadan almadık o gömleği Boynerden aldık.

Fabrikanın itirazı ise çok komik, kendilerinde hata yok ise bir gömlek hatta iki aynı gömlek nasıl iki yıkamada deforme olur? diğer gömlekler sapasağlam dururken. bana istediğim yere şikayet etmemi, bir şey elde edemeyeceğime dair sözler de söylediler. Sanırım herkesi bu şekilde susturacaklarını sanıyorlar. Ürünlerin acilen geri alınmasını ve paramın iadesini istiyor, konuyla ilgili tüm yasal haklarımı da saklı tutuyorum.

Osman 119 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Merhaba; Tüketicinin ürünüyle ilgili şikayeti, Boyner Mağazacılık’a iletmesinden hemen sonra ürün mağaza tarafından alınarak şikayeti doğrultusunda incelenmistir. Müşteri memnuniyeti sağlanması adına ürünün iade işlemi yapılmış olup bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön