21 Mayıs
#12005713

Boyner Siparişimi Kafasına Göre Değiştirdi

20.05.2019'da 1003902805 sipariş numarasıyla bir çanta sipariş ettim. Ertesi gün siparişimi kontrol etmek istediğimde, sipariş ettiğimden emin olduğum 5000143907_001 kodlu ürün yerine siparişimin 5000180941_001 kodlu ürünle değiştiğini gördüm. Hemen müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri temsilcisi "daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadıklarını, asıl almak istediğim ürünün fiyatı değiştiği için bire bir değişim olamayacağını, siparişimi iptal etmekten başka bir yolun olmadığını" söyledi.


Kurumsallığına çok güvendiğim Boyner'in böyle bir şey yapmasını aklım almıyor. O zaman vereceğim herhangi bir sipariş Boyner tarafından istedikleri gibi değiştirilip "isterseniz iptal edin yapacak bir şey yok" diye savuşturulabilir. Ödemesini yaptığım doğru ürünün gönderilmesini talep ediyorum.

Serhat Serhat 341 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serhat24 Mayıs

    Görüşme sağlanmıştır yazıp sanki sorun çözülmüş gibi gösterilmiş. 3 gün önce telefonla arandığımda inceleyip 48 saat içerisinde dönüş yapacağız dediler, 72 saat oldu ne arayan var ne soran. İstediğim ürünün stoğunu da yok gösterip olayı kapattılar. Pes vallahi, koskoca Boyner'in uğraştığı şeylere bak.

  • Boyner Temsilcisi21 Mayıs

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi21 Mayıs

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları