Boyner Siparişimden Haber Yok

İsmail İsmail24 Ekim 00:47

8/10/2020'de Boyner'e ait uygulamadan 2 adet Jack & Jones marka sweatshirt sipariş ettim. Ürünlerimin tedarik süreci başladığına dair mesaj geldi ve ürünlerimin kargolandığı iletildi. 2 adet ürünün 1 adeti hepsiJET diğerini de Yurtiçi Kargo ile yollandığı mesajı geldi. 12/10/2020 tarihinde hepsiJET ile gelen kargomu kurye arkadaşın yardımıyla teslim aldım. Aynı tarihte Yurtiçi Kargo'yla gelen siparişimi evde bulunmadığım için teslim alamadım. 

Takip eden 3 gün boyunca da şehir dışında seyahatteydim ve kargoya gidip alamadım. 3. Günün sonunda kargo firmasını aradığımda ürünü o gün içinde teslim alırsam alabileceğim yoksa ürünün Boyner'e geri yollanacağı söylendi. Şehir dışında olduğumu ve ertesi gün geleceğimi söylememe rağmen Yurtiçi kargodaki arkadaş yardımcı olamayacağını ürünü geri yollayacağını söyledi ve kargomu geri gönderdi. 

Şimdi soruyorum ;benim 8/10/2020'de verdiğim siparişim nerede? En kısa sürede Tüketici Hakem Heyeti'ne konuyla ilgili başvuru yapacağım iyi günler. Bir dahada kesinlikle kimseye Boyner'i tavsiye etmeyeceğim, çünkü siparişin arkasında durmuyorlar. 16 gündür siparişim ortada yok ve ses sedada yok.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Boyner Logo Boyner 24 Ekim 10:49

Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Boyner Logo Boyner 24 Ekim 08:44

Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler