sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Boyner Siparişim Tedarik Sürecinde Bekletiliyor!

Muhammet Muhammet22 Ekim 13:03

Boyner.com.tr'den vermiş olduğum 1008**5501 numaralı siparişimde ürünler tedarik sürecinde görünüyor ve hala durumunda bir değişiklik olmadı. Sipariş verildiğinden beri herhangi bir bilgilendirme maili veya mesajı da almadım. Sürecin hızlandırılmasını talep ediyorum lütfen ilgilenir misiniz?

Gelişme :

3 hafta önce

2 hafta önce verdiğim siparişler 2 hafta tedarik sürecinde bekletildi tedarik edilemeyip iptal oldu ve mağduriyet yaşadım stoklarınızda olmayan ürünü satmaya kalkışmak nedir anlam veremiyorum stoğunuzda yoksa sisteme eklemeyin insanları mağdur etmeyin!

3 hafta önce

2 hafta önce Boyner mobilden vermiş olduğum 1008345501 numaralı siparişimde ürünler tedarik sürecinde bekletiliyor ve galiba tedarik edilemedi Boyner'in tedarik edilemeyen ürünleri de satması da manidar 2 hafta olacak ürünlerin hala durumunda bir değişiklik olmadı. Sipariş verildiğinden beri herhangi bir bilgilendirme maili veya mesajı da almadım. Sürecin hızlandırılmasını talep ediyorum lütfen ilgilenir misiniz?

26 Ekim 09:28

20.10.2020 tarihinde Boyner.com.tr'den vermiş olduğum siparişimdeki ürünler 1 haftadır tedarik sürecinde görünüyor ve hala durumunda bir değişiklik olmadı. Sipariş verildiğinden beri herhangi bir bilgilendirme maili veya mesajı da almadım. Sürecin hızlandırılmasını talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Boyner Logo Boyner 22 Ekim 13:18

Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Boyner Logo Boyner 22 Ekim 13:13

Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hakki 22 Ekim 15:48  

    Herkese aynı şeyi yapıyorlar, resmi makamlara şikayet edin lütfen. Benim durumama düşmeyin zarar etmeyin

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler