20 Haziran
#12141897

Boyner Siparişim Ne Zaman Kargolanacak!

Boyner.com.tr'den yaptığım ve 4 üründen oluşan siparişim ile ilgili güncel durum 2 gündür 'tedarik sürecinde' konu ile alakalı olarak çağrı merkezlerinden ya da siparişlerim bölümünden bilgi almak mümkün olmuyor keza Boyner kendi ürünlerini tedarik etmekle meşgul. Hem de kendi depolarından.


Hediye olarak alınan bu ürünler eğer ellerinde yok ise bunu da söylemiyorlar - ki vazgeçip başka bir şey alalım- var olmayan ürünleri satmalarını ise geçiyorum. Koskoca Boyner'den bir Instagram butiğinden daha disiplinli davranmasını bekliyorsunuz doğal olarak. Tek öğrenmek istediğimiz siparişlerin ne zaman kargolanacağı. Bunu Boyner bilmiyor, e biz de bilmiyoruz doğal olarak. Kim biliyor? Onu da kimse bilmiyor. Acil olarak alternatif ürünlere yönelmek adına siparişlerin ne zaman kargolanacağını öğrenmem gerekiyor, bu bilgiyi alabilirsem belki iptal eder ve hediye aldığım insanlara e-ticareti bilen firmalardan başka hediyeler alabilirim.

Çağlar Çağlar 393 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi20 Haziran

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Çağlar20 Haziran

    Ne zaman konu ile ilgili haber vermeyi düşünüyorsunuz? Konu acil bir konu. Bana tek diyeceğiniz 'ürünleri temin edemiyoruz' ya da 'ürünleri kargoya verdik' Bugün eğer kargosu çıkmayacaksa, söz konusu siparişi iptal etmem gerekiyor. Bunun sebebi de kızgınlığım vs. Değil. Yarına yetiştirmeye çalışıyorum. Ama bu durumu anlayıp, ürünleri temin edemeyecek ve bugün kargoya veremeyeceğiz ya da ürünleri kargoladık diyemiyorsunuz. Bugün akşama kadar da bu şekilde bekleteceksiniz anladığım kadarı ile. Bunun ne Boyner markasına ne de bana bir faydası olacak.

  • Boyner Temsilcisi20 Haziran

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları