08 Haziran
#12081463

Boyner Sipariş İptali!

1003918243 sipariş kodu ile 519,70 TL'ye takım elbise sipariş ettim. Gönderilmesini beklerken 10 gün sonra siparişim bilgim ve onayım olmaksızın Boyner tarafından iptal edilmiş. Özür olarak da %15 indirim kuponu gönderilmiş.


Birincisi ben bu takım elbiseyi sizden aldığımda, aynı fiyata üretici markanın kendi sitesinden de alabiliyordum ama ben Boyner markasını tercih etmiştim. Siparişin iptal edildiğini öğrenince, aynı ürünü üretici markanın kendi sitesinden sipariş edeyim dedim, baktım ki orada da ürünün fiyatı 879 TL'ye yükselmiş.


Hasılı hem 10 gün bekledik, hem de kampanyalı fiyatı kaçırdık.


Birincisi; madem siparişi iptal edeceksiniz neden 10 gün beklediniz? İkincisi; %15 indirim kuponu yollamışsınız. Bu kupon ne işe yarar? Zaten sitenizde 300 TL'ye 75 TL (%25 e tekabül ediyor) indirim kuponu, her 400 TL'ye 100 TL (%25'e tekabül ediyor) indirim kuponu zaten sürekli mevcut. Sitenizde %25'e tekabül eden bu kuponlar sürekli yayında iken, bana özür mahiyetinde %15 indirim kuponu yollamanız beni ne kadar memnun eder?


Siparişimi iptal ederek beni mağdur ettiniz. Bu mudur Boyner markasının müşterisine verdiği değer?

Bilal Bilal 322 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi08 Haziran

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi08 Haziran

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları