sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Boyner Sattığı Markaya Sahip Çıkmıyor!

Didem Didem03 Ağustos 2018 10:30

25/04/2018 tarihinde Boyner.com.tr 'den yeni sezon Guess markalı çanta aldım. Çanta geldiğinde fermuar sorunu vardı daha ikinci hafta olmadan fermuar tamamen kapanmaz duruma geldi. Emaar Square mağazasına götürerek tadilat istedim talep sonucu firma tarafından reddedildiği ve Boyner olarak yapabilecek hiç bir şeyin olmadığı belirtildi.

Ürünümü çok az kaldım ve ödememi Boyner a. ş. Ye yaptım markanın cevabı beni bağlamaz benim muhatabım Boyner markasıdır. Sattığı ürün için çözüm üretemeyen bir marka olamaz. Özellikle de Boyner personelinin yapılacak hiçbir şey yok diyerek konuyu kapatması tamamen bir skandal.

Yeni sezonda aldığım ürünün daha bir ay dolmadan fermuarını bozmam mümkün olamaz değişim dahi istemeden tadilatına bile reddedilmesi ve Boyner bu durum karşısında hiçbir şekilde müşterisine yardımcı olmaması tamamen fiyasko.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Didem 11 Eylül 2018 15:21

Boyner markası için şikayetimi Sikayetvar.com üzerinden ilettim ertesi gün müşteri hizmetleri tarafından arandım ve konu ile ilgili inceleme başlatıldığı bilgisini aldım tarih 3 Ağustos idi. Ancak bunun sonrasında konu ile ilgili tek bir bilgi dahi email ya da telefon kanalı ile paylaşılmadı. Tadilata bıraktığım ürün üç ayın üzerinde Boyner'de ve halen bir cevap yok. Tarafımdan müşteri hizmetlerini aradığımda ise böyle bir incelemenin olmadığı bilgisini alıyorum. İlgi mi ilgisizlik mi anlaşılır bir durum değil. Üstelik Boyner alışveriş dostunuz sloganına ise tamamen aykırı bir hareket bu koşullarda alışveriş yapma ve güven ortaklığı kurduğum markadan üzelerek kopuyorum.

profile-icon Didem 06 Eylül 2018 09:47

Merhaba, bugün 6 Eylül aradan bir ay geçmesine rağmen telefon ya da mail yolu ile bildirim alamadım. Müşteri hizmetlerinizi aradığımda ise bu konudan haberleri bile yok halen bana talebiniz reddedildi şeklinde bilgi veriyorlar. İlgileniyordunuz dediğimde böyle bir bilgilerinin olmadığı ürünü gelip alabileceğimi markanın tadilat yapmadığını söylüyorlar. Bu konuyu bu kadar sürüncemede bırakmanızı halen anlamış değilim. Boyner size gerçekten yakışmadı!

Boyner Logo Boyner 04 Ağustos 2018 16:13

Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel B. alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Boyner Logo Boyner 03 Ağustos 2018 11:51

Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler