13 Haziran
#12105155

Boyner Satış Sözleşmesinde Belirtilmeyen Tedarik Süreci!

Boyner.com.tr'den 11.06.2019 günü bir ürün sipariş verdim. Sipariş açıklamasında 2-4 gün içerisinde teslim edilir ibaresi bu siparişi vermemde etkiliydi. Çünkü hafta sonu yurt dışına gidecektim. Ürün 2 gündür tedarik sürecinde gözüküyor.


Bugün Boyner müşteri hizmetlerini aradığımda bana ürünlerde 2-5 gün arasında tedarik süreci olabileceğini söylediler. Bu bilgi sitenizde yazıyor mu dediğimde beni beklettiler, kontrol ettiler ve şu anda yazmıyor diye belirttiler.


Eğer bu 2-5 gün tedarik ibaresi sitede yazıyor olsaydı ben bu ürünü bu siteden almazdım. Bu müşteriyi yanıltma oluyor. Bir daha bu siteyi kullanmayacağım. Mağduriyetimi gidermediler.

Murat Murat 477 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat13 Haziran

    Telefon ile iletişime geçildi, ancak sitede belirtilmeyen tedarik süreci ile ilgili mağduriyetim giderilmedi. Ürün hala kargoya verilmedi.

  • Boyner Temsilcisi13 Haziran

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi13 Haziran

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları