06 Eylül 2018
#10869210

Boyner Satış Sonrası Servis Berbat!

Emaar AVM Boyner mağazasından Nike ayakkabı aldık, 2 ay içinde onun yırtıldı Boyner'e götürdük firmaya göndereceklerini söylediler ve ret cevabı geldi o kadar para verip alışveriş yapıyoruz satış sonrasında ürünün arkasında durulmuyor, ürünüm aylardır mağazada duruyor arayan soran yok.

Fethiye Fethiye 179 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Fethiye24 Eylül 2018

  Ürünüme yine red cevabı geldi ben ürünün değişimini istiyorum 2 ay giyilip yırtılan bir ayakkabıyı çöpe mi atalım dönüş bekliyorum!

 • Fethiye20 Eylül 2018

  Mağazaya gittim ve yardımcı olunmadı konuyu aktardığım personel müşteri hizmetleri topu bize atıyor ürününüzü alin hakkını başka yerde alin diyerek cevap verdi. Yetkiliyle görüşmek istedim Abdurrahman bey geldi ve ürünü tekrar firmaya gönderdi benim ürünüm zaten aylardır mağazada ürünün en kısa zamanda değişmesini istiyorum alsi takdirde 2 ay içinde yırtılan ayakkabıyı Tüketici Mahkemesi'ne götürerek hakkımı arayacağım.

 • Fethiye20 Eylül 2018

  İyi günler Emar Boyner mağazasından Nike ayakkabı almıştık ön kısmı 2 ay içerisinde yırtıldı ve Boyner ret cevabı verdi şikayetim üzerine Boyner dönüş yaptı mağazada yardımcı olunacağını söylediler. Biraz önce emar Boyner müşteri hizmetlerinde çalışan personele konuyu ilettim aldığım cevap müşteri hizmetleri topu bize atıyor oldu rezalet! Yetkili Abdurrahman Bey ise ürünü tekrar firmaya yönlendirdi yine yardımcı olunmadı ürünümün değişimini istiyorum... Aynı sebepten ayakkabısını Boyner'e götüren arkadaşıma çek verildi... Benim hakkım nerede neye göre haksızlık yapılıyor?

 • Fethiye18 Eylül 2018

  İyi günler Emar Boyner mağazasından Nike ayakkabı almıştık ön kısmı 2 ay içerisinde yırtıldı ve Boyner ret cevabı verdi şikayetim üzerine Boyner dönüş yaptı mağazada yardımcı olunacağını söylediler. Biraz önce emar Boyner müşteri hizmetlerinde çalışan personele konuyu ilettim aldığım cevap müşteri hizmetleri topu bize atıyor oldu rezalet! Yetkili Abdurrahman Bey ise ürünü tekrar firmaya yönlendirdi yine yardımcı olunmadı ürünümün değişimini istiyorum... Aynı sebepten ayakkabısını emar Boyner'e götüren arkadaşıma çek verildi... Benim hakkım nerede neye göre haksızlık yapılıyor?

 • Boyner Temsilcisi16 Eylül 2018

  Merhaba, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi07 Eylül 2018

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler