26 Eylül
#12673735

Boyner Poşetten 2 Ürün Yerine Sadece 1 Ürün Çıktı

Boyner'den Bot ve Mont sipariş ettim. Fakat dün elime ulaşan kargoda sadece bot vardı. Kargoyu getiren firmayla görüştüm:''Poşete montun sığmasının olanaksız olduğunu onlara sadece bu kargonun geldiğini, Boyner'in ürünleri koyarken hata yapmış olabileceklerini söylediler. '' Bunu ben de fark ettim o poşete zaten botla montun sığması da imkansız gözüküyordu.


Boyner poşetinin üzerindeki faturada mont da yazılıydı ve siparişlerim kısmından kontrol ettiğimde mont da teslim edilmiş gözüküyordu. Müşteri hizmetlerini aradım geri dönüşün yapılacağını söylediler ama hala geri dönüş yapılmadı. Lütfen acil ilgilenilsin ve bu durum düzeltilsin. Yoksa resimler ve gelen kargoyla beraber en kısa sürede Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmak zorunda kalacağım.

Murat Murat 1.238 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Murat13 Ekim

  Sipariş ettiğim 2 Üründen birinin (montun) poşetten çıkmaması üzerine Boyner yetkililerinin yaklaşık 14 gün aradan sonra (tabii ki ben bu sürede 4-5 defa aradım ancak döndüler) ''Kamera kayıtlarını inceledik, Ürününüzü tam gönderim sağlamışız.'' demeleri üzerine suçu bana ve çalıştıkları kargo firmasına atmalarından param ve zamanım boşa gitti. Çalıştıkları kargo firması da suçu Boyner'e atıyor ve aynen şöyle diyor:''Bu poşete mont ve botun sığması imkansız Boyner eksik ürün yollamış.''Tek bir poşete bot ve montu kutusuyla birlikte nasıl sığdırdılar ben de hayret ediyorum. [Resimlerini aşağıya koyacağım.] Madem tam gönderim sağlamışsınız kamera kayıtlarını mail adresime iletin dediğimde ise ''biz bunları paylaşamıyoruz'' diyorlar. Bir tüketici ve hukuk öğrencisi olarak hiç güvenim kalmadı. Bu yüzden bu haftanın son iş gününe kadar Tüketici Hakem Heyeti'ne çektiğim resimler ve gelen kargoyla beraber başvuru dilekçemi ileteceğim.

 • Murat02 Ekim

  Bilgilendirmeniz dahilinde en geç 30 Eylül Pazartesi günü takip sonucunun bana bildirileceği söylendi. Ve bugün 2 Ekim Çarşamba ve hala arayan yok. Mağdur bir müşteri olarak acilen takip sürecinin sonucunun bana bildirilmesini istiyorum.

 • Boyner Temsilcisi27 Eylül

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi26 Eylül

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları