17 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10800201

Boyner Paramı Geri Vermiyor!

1002252610 numarasiparişimde bulunan 2 ürünü iade ettim. Kargo şirketinden ıslak imzalı belgeyi de aldım ve 1 Ağustos'ta teslim alan kişiye kadar hepsi net şekilde belli.


17 gündür iade aldıkları ürünün parasını geri vermiyorlar. Çağrı merkezine ulaşmak zaten çok zor ama arada sırada da olsa ulaşabiliyorum.


Kiminle konuşsam farkbilgi veriyorlar. Hem ücret iadem için Hakem Heyeti'ne hem de savcılığa başvuracağım. Her şey belgeli olmasına rağmen resmen paramı alıkoyup ödeme yapmıyorlar.

Öymen Öymen 147 Okunma

Cevaplar

  • Öymen17 Ağustos 2018

    Yine kopyala yapıştır geçiştirme cevap. Boyner'den alışveriş yapan herkes mağdur. 17 gündür iademi yapmadınız, otomatik cevap dışında ilgilenmiyorsunuz bile. Yazıklar olsun ama paramı size bırakmayacağım hakem heyetiyle başladı süreç hırsızlık davası da açacağım teslim alan personel ve şirketiniz hakkında. O paramı size bırakmayacağım

  • Boyner Temsilcisi17 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler