14 Ocak
Yorum Yap
#11445371

Boyner Para İademi Alamadım!

Boyner.com adresinden üye olarak giriş yaptım. Sepetime 2 adet gömlek ekleyerek sipariş vermek için kart bilgilerimin girişini yaptım. 4-5 kez denememe rağmen her defasında sipariş oluşmadı kartta bir sorun olduğunu düşünerek kontrol ettiğimde 2 defa tutarın tahsil edildiğini gördüm.


Müşteri hizmetlerini arayarak tutarların iadesini ve siparişi nasıl oluşturabileceğimi sordum. Tekrar sıkıntı olur mu bilemiyorum dedi çıkan yetkili tekrar denedim yine siparişim oluşmadı pes ederek siparişten vazgeçtim.


2 tutarın iadesini kartıma yaptılar fakat 1 tanesini yapamadılar. Tekrar arayıp iadesini istedim 48 saat içinde iade edileceğini söylediler. İadesi yapılmadı ve müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil 20-25 dakika bekliyorum en sonunda telefonu kapatmak zorunda kalıyorum. Çözüm konusunda yardımlarınızı rica ederim.

Bülent Bülent 259 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler