16 Mart
#11724875

Boyner Online Yanlış, Kusurlu Ürün Ve Eksik Para İadesi!

19.02.2019 tarihinde Boyner Online'dan 23.94 kuruşluk alışveriş yaptım... 6 adet bıçak aldım... 23.02.2019 tarihinde kargo elime ulaştı... Ve bana 4 adet kaşık 2 adet de bıçak gönderilmişti. Yani ürünler hatalı gönderildi. Ayrıca gelen 2 ürün de Paslı idi. Sonrasında iade talebi oluşturdum ve ürünü kargo şirketi ile gönderdim. Ancak hesabıma 06.03.2019 tarihinde 4.62 TL'lik bir iade yapılmış... Kalan 19.32 TL'lik para iademi geri istiyorum! Hem hatalı ürün. Hem kusurlu ürün hem de eksik para iadesi... asla ama asla artık Boyner online dan alışveriş yapmam! Online alışverişe ve müşteri memnuniyetine asla önem vermiyorlar.

Arzu Arzu 557 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Arzu31 Mart

  Bu kadar ilgisiz ve bu kadar umursamaz bir firma olduğunuz için anlaşılan o ki tek yapmam gereken Tüketici Hakem Heyetine başvurmak. Asla ama asla bir daha alışveriş yapmam. Zehir olsun! O parayı yiyemezsiniz inşallah!

 • Arzu26 Mart

  Beni aramış olsa idi niz bir cevapsız arama ya da operatörüm telefonum kapalı iken bile şu kişi aradı diye mesaj atıyor. Hiçbiri yok. Acaba dalga mi geçiyorsunuz?

 • Boyner Temsilcisi17 Mart

  Merhaba, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Arzu17 Mart

  İade edilen ve alışveriş yapılan tutar...

 • Arzu17 Mart

  Ürün görsellerini buyrunuz.

 • Boyner Temsilcisi17 Mart

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları