14 Ağustos 2018
#10787691

Boyner Online Alışverişlerinde İade Süreci!

1002189238 numarasiparişimin iadesini 1 Ağustos'ta Beylikdüzü Perlavista mağazasında fiziki olarak gerçekleştirdim İlgili siparişimde 40 TL kupon kullanmıştım.


Çekin kullanıcı hesabıma iadesi gerekiyordu. Ancak, müşteri temsilcisinden gelen bilgi iadelerde ceza olarak kullanılan indirim kuponu, hediye çeki, Hopi puanlarının ceza gibi geri verilmediği yönündeydi.


Bir çok online siteden alışveriş yapmaktayım. Tüm siteler, kredi kartı iadesini ayrı, kullanılan puan ve/veya çeki ayrıca iade etmektedir. Boyner mağazası iadelerde resmen haksız bir kesinti yapıyor. Yapılan uygulama hiçbir şekilde kabul edilemez.


Ürünü yanlış gönderdikleri için, iade etmek durumunda kalmıştım. Bu şekilde, adıma olan bir çeke el koyacaklarını bilseydim, iade yerine bir yakınıma hediye ederdim. Boyner mağazasından, online alışveriş yapıp da iade edecekseniz, hak edişlerinizi eksiksiz alacağınızdan emin olmanızda fayda var.

Özge Özge 530 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi17 Ağustos 2018

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları