Boyner ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ceylan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Boyner Online Alışverişlerde, Hediye Paketi Ücretle Satılıyor;

1.194görüntüleme
Ceylan
Ceylan 01 Aralık 2020 12:55

Boyner'in online alışverişlerinde hediye sekmesi kaldırılıp, hediye paketleri ücretle satılıyor. Bundan 1 ay öncesine kadar hediye paketiyle gönderiliyordu. Mağazandan ücretsiz paket yapılırken neden online da ücret alınıyor anlam veremedim! Sonuçta aynı ücreti ödüyorum. Pandemiden dolayı mağazaya gitmek istemiyorum, bu yüzden online alışveriş yapıyorum. Hediye paketi için mağazaya yönlendiriliyorum, mağazaya gideceksem neden online alışveriş yapıyorum! Yoğunluktan dolayı paketlemek sıkıntı oluyorsa hediye paketini ürünün yanına ekleyip gönderebilirsiniz. Boyner'e hiç yakıştıramadım ve açıkçası hiç beklemezdim. Hediye paketini bile parayla satmak, pes doğrusu.

Boyner Logo
Boyner01 Aralık 2020 13:01

Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Boyner Logo
Boyner06 Aralık 2020 15:16

Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ceylan
Ceylan10 Aralık 2020 14:30

Evet görüşme sağladınız. Ama mantıklı açıklama yapmadınız! Yine soruyorum, neden hediye paket sekmesi kaldırıldı? Hediye aldığım ürünü hediye edeceğim kişinin adresine fiyatı üstünde gönderiliyor? Hediyeyi online alıyorum, paketini mağazadan? Pandemiden önce her şey normaldi, pademiden sonra neden anormalleşti? Asıl şimdi mağazaya gidemediğimiz için hediye sekmesi olması ve ürün etiketiyle adrese teslim edilmemesi gerekir. Yaptığınız işlemde ne mantık ne de vicdan hiçbir şey yok. Mağazaya yönlendirilmek akıl mantığa uymuyor.

Ceylan
Ceylan10 Aralık 2020 14:37

Kendi tasarım hediye kutularınız kâr elde etmek için satışa koydunuz ben almak istemiyorum. Nasıl ki mağazada hediye paket yapıyorsanız eski düzendeki gibi online alış-verişlerde aynı düzende devam etmesini mantıklı buluyorum sırf hediye paketi için mağazaya yönlendirilmek saçma illa hediye almak için mağazayamı gitmek gerekiyor ve adrese hediye sekmesini kaldırdığınız için fiyatıyla gönderme yapılıyor. İlgili kişilere soruyorum, sizce ne kadar doğru bir sistem!

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler