17 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10801592

Boyner Onayım Olmadan Ürün İptali Cihetine Gidiyor!

Boyner sattığı ürünü göndermemekte ısrarcı.


1 Ağustos tarihinde peşin ödeme yaparak satın aldığımız ayakkabının "durumunun" 'iptal bekliyor' olması üzerine çağrı merkezini aradım. 18 ve 25 dakikalık iki bekleme süreci sonrasında çağrı merkezinden B** hanım ile görüştüm, bana kesinlikle gönderilmeyeceğini belirtti.


Ellerinde aynı marka ve modelin bir başka ayakkabısı olduğunu onunla değişim yapabileceklerini belirttiğimde barkod farklılığından kaynaklı bunun olamayacağını belirtti.


Boyner ile aramızda olan anlaşma benim para ödemem, onların bana sattıkları ürünü göndermesi. Eğer ürünü temin edemiyorlarsa mükellefiyetleri beni memnun ederek onayımı almak iptal için.

Ekrem Ekrem 280 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi19 Ağustos 2018

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi17 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler