25 Nisan
Yorum Yap
#10372934

Boyner Müşteri Memnuniyetsizliği

Boyner Capitol mağazasından almış olduğum Çift Geyik Karaca marka yeleğin, 3. giyişimde göğüs kısmındaki arması düştü. Sorunun çözümü için ürünü Boyner Capitol mağazasına geri götürdüm. Ürün test takip formu verilerek 15 gün içinde bilgilendirileceğim söylendi. Bugün (25 Nisan) tam 15 gün olması sebebiyle Boyner Capitol'u arayarak bilgi almak istedim ve bana inceleme süresinin 21 gün olduğunu ve devam ettiğini söylediler. İlk başta 15, daha sonra 21 gün olduğu iddia edilen bu süreyi tanımıyorum ve bir an önce ürünümün tadilat veya değişimini talep ediyorum.

Alper 386 Okunma

Cevaplar

 • Alper26 Nisan

  Boyner Capitol mağazasından aldığım ürünümün sorunlu çıkması sebebiyle mağazaya götürmüş, inceleme için ürünümü mağazaya bırakmıştım. 15 gün olduğu söylenen inceleme süresinin süre bitiminde 21 gün olduğunun söylemesi sebebiyle 27 Nisan tarihinde buraya bir şikayet yazdım (sitede hala mevcuttur). Aynı gün firma tarafından aranarak inceleme yapıldığı ve bana bilgi verileceği söylendi. Bu konuşmanın üzerinden 1 günden fazla geçmesine rağmen asla tekrar bana geri dönüş yapılmadı. Bunun üzerine de utanmadan şikayetimin altına firma tarafından "görüşme sağlanmıştır" yazılmıştır. Bu beyan bu sitenin de güvenilirliğini zedeler. Ürünümdeki armanın üretim hatası sebebiyle kopması yani çok ama çok basit bir sorun için tam 17 gündür bekletiliyorum. Bununla ilgili yasal haklarımı kullanacağımı da açıkça belirtirim. Bu sitenin yöneticilerini de Boyner hakkında inceleme yapmaya davet ediyorum!

 • Alper26 Nisan

  Bir de utanmadan görüşme sağlanmıştır yazmışsınız. Beni arayıp, efendim inceleme devam ediyor sizi bilgilendireceğiz demek görüşme sağlamak demek değildir. Küçücük bir arma için bulunduğumuz mevsimde giyilecek bir ürünümü sizin yüzünüzden kullanamıyorum. Ve yine bugün utanmadan yüzünüz kızarmadan inceleme devam etmektedir diye mesaj atıyorsunuz. Başta Tüketici Hakları mahkemesi kanalıyla olmak üzere, önce kurumunuzdan daha sonra bana bu sözde bilgilendirmeleri yapan tüm çalışanlarınızdan hem kurumsal hem şahsi olarak şikayetçi olacağımı buradan açıkça beyan ediyorum. Yapmış olduğunuz bu terbiyesizliği de size aynen iade ediyorum!

 • Boyner Temsilcisi25 Nisan

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi25 Nisan

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler