25 Ekim 2018
#11073105

Boyner Müşteri Memnuniyetsizliği

"Kurumsal yapı gereğince bu şikayetime cevap yazacağınızı umarak yazıma başlıyorum. 10.10.2018 günü Serdivan Boyner'den eşime doğum günü için Polo çanta hediye aldım. (279,95 TL). Bu alışverişim sonrasında bir sonraki alış verişte kullanılmak üzere indirim çeki verildi. Bir sonraki gün yani 11.10.2018 günü eşim ve kızım ile birlikte tekrar Serdivan Boyner’e gittik. Hem eşim çantayı bir başka çanta ile değiştirecekti, hem de kızıma ve kendime ayakkabı alacaktık. Eşim çantasını yine Polo marka bir çanta ile değiştirdi. (279,95 TL). Sonra da kızıma 1 adet bot aldık (124,95 TL) ve ben de kendime bir ayakkabı aldım. (279,95 TL) Yani yaklaşık 400 TL'lik alışverişimden 140 TL düşülmesi gerekiyordu.


Ancak kasaya geldiğimizde kasa görevlisi elimdeki çekin geçersiz olduğunu çünkü alışverişi yapılan çanta değişim yapıldığı için çekin geçerliliğini yitirdiğini belirtti. Bu bana çok anlamsız geldi. Yani siparişimizi iade etmedik ki, sadece aynı fiyatlı bir ürün ile değiştirdik. Ben de kendim için aldığım ayakkabıyı iade ederek sadece kızıma botu aldım ve tartışmayı uzatmadan oradan ayrıldım. Çünkü kandırıldığımı düşünüyorum, çok sinirliyim ve bir daha Boyner'den alışveriş yapmayı düşünmüyorum. " Bu yazımı kendilerine mail attım ardından da kendini 'Alışveriş dostu' olarak tanıtan Buse hanım ilgilenip hemen cevap vereceklerini söyledi. Üzerinden 12 gün geçti ancak ne cevap var ne de arayan.

Serkan Serkan 572 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Serkan30 Ekim 2018

  Hala aranmayı bekliyorum.

 • Serkan26 Ekim 2018

  Bir kere aradın ve hemen 30 saniye içinde buraya cevap yazmışsınız. Geri aradım sizleri, bir arkadaş ben yetkili birime ileteceğim sizleri tekrar arayacaklar dedi. Ancak arayan olmadı tabi ki.

 • Boyner Temsilcisi26 Ekim 2018

  Merhaba, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi25 Ekim 2018

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler