08 Ağustos 2018
#10761106

Boyner Müşteri Memnuniyeti

Boyner internet üzerinden 41,5 numara bir ayakkabı siparişi verdim. Ayakkabıyı şans eseri bir mağazada deneme şansım oldu ve 42 numaranın bana uygun olduğunu gördüm. Henüz kargoya verilmemiş olmasına ve ellerinde 42 numara olmasına rağmen bana değişim yapılamayacağı ancak siparişimi iptal etmem gerektiği belirtildi. İptal ettiğim takdirde de kullanmış olduğum indirim kuponundan tekrar yararlanma şansım bulunmadığını belirttiler. Şimdi ellerinde benim istediğim numara mevcutken ve hala kargoya verilmemişken bu değişikliği yapmak bu kadar mı zor? Bana ayakkabı gönderilecek, ben iade edeceğim, olmaz ya olursa bir daha sipariş vereceğim, bir daha gelecek. Hem yapılan masrafa, hem zaman kaybına, hem de müşteri memnuniyetsizliğine değer mi? Sizlere tavsiyem Boyner internet şubesinden alışveriş yaparken hata yapmamanız ya da emin olmadığınız ürünü kesinlikle sipariş etmemeniz. Aksi takdirde çok uğraşırsınız.

Mehmet Mehmet 423 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mehmet10 Ağustos 2018

  Yapılan görüşmede çözüme yönelik hiçbir gelişme olmamıştır. Buradan konu ile ilgilendiğiniz algısı yaratan hazır mesajlar atacağınıza çözümü çok basitken işlemi yapsanız hem müşteri memnuniyeti sağlayacak hem de zaman ve para kaybı yaşamayacaksınız. Konu çözülene kadar takipçisi olacağım.

 • Boyner Temsilcisi10 Ağustos 2018

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Mehmet08 Ağustos 2018

  Göndermiş olduğunuz güzel cevap için teşekkür ederim. Fiilen de konunun çözümü hakkında olumlu/olumsuz yaptıklarınızı buradan paylaşacağımı belirtmek isterim.

 • Boyner Temsilcisi08 Ağustos 2018

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler