21 Haziran
#12148342

Boyner Müşteri Hizmetleri İşini Yapmıyor!

Pazartesi günü Boyner'in internet sitesinden ürün siparişi verip ödemesini yaptım (sipariş No.: 1004019888). Perşembe günü siparişimin hala gönderilmediğini gördüm. Hem mail olarak, hem de internet sayfalarındaki bize ulaşın bölümündeki forma yazarak siparişim hakkında bilgi istedim. Bugün cuma, 24 Saat geçti. Boyner müşteri hizmetleri hem mailime hem de formuma cevap verme gereği bile duymadılar.


Telefonla aradım. Tedarik sürecinin bugün dolduğunu söylediğimde bana " internet siparişlerinin belli bir gönderim tarihi olmadığını söylediler. Kısaca 5 gün olduğu halde siparişimi göndermiyorlar. Ne zaman gönderecekleri hakkında bilgi vermiyorlar. Müşteri hizmetleri maillere cevap bile vermiyorlar. Demek ki Boyner'den alışveriş yapmamak gerekiyor.

Selçuk Selçuk 344 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Selçuk21 Haziran

  Boyner'den "Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur." yazılı cevap geldi. Telefonla da arayıp. Sipariş temini yapıp kargoya verdiler. Eğer Boyner'de ki Müşteri Hizmetlerinde çalışan arkadaşlar işlerini doğru yapıp, benim yazdığım maillere, sitelerindeki bize ulaşın notlarına cevap verselerdi, Müşteri son çare şikayet sitelerine durum anlatan yazılar yazmayacaktı. Boyner'le daha önce de bu sorunları yaşadım ve bir süre alışveriş yapmadım. İyi ki Şikayet Var Sitesi Var.

 • Boyner Temsilcisi21 Haziran

  Merhaba,​ Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Selçuk21 Haziran

  Sayın Yetkili. Yukarıda da belirtiğim gibi maillerime ve doldurduğum formlara cevap vermiyorsunuz. Demek ki cevap vermeniz için illa şikayet sitelerine yazmamız gerekiyor. Hala, 5. Günü dolan siparişimin ne zaman göndereceğinize dair bilgi vermediniz. Bu arada bu siteyi incelediğimde hakkınızda ne kadar çok şikayet olduğunu görmekteyim.

 • Boyner Temsilcisi21 Haziran

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları