09 Şubat 2016
#4851138

Boyner Mağazada Poşetlerimiz Çalındı!

Boyner Kozyatağı Carrefour mağazasında alışveriş esnasında alışveriş poşetlerimiz çalındı. Güvenlik kamera kayıtları için güvenlik birimine başvurduk. İlk esnada bize poşetlerinizi askıya astığımızı ve kamera önüne duvar geldiğini iddia ederek 5 m2 alanda 50 tur atarak arattırdılar. Ve alışveriş çantalarımızı bulamadık. Buna istinaden kamera görüntülerini incelemeleri ve bizi bilgilendirmeleri konusunda irtibat bilgilerimizi vererek AVM içerisinde 1 saat bir zaman dilimi geçirdik fakat hiçbir irtibat kurulmadı tarafımızca.


Mağazaya tekrar döndüğümüzde güvenlik yetkilisine olayı sorduğumuzda; alışveriş çantamın ufak bir çocuk tarafından alınıp yanındaki bayana teslim edilerek mağazadan çıktığı bilgisi verildi. Mağaza yetkili olarak karşımıza reyon sorumlusu çıkartılarak herhangi bir zabıt tutanak tutamayacakları ve görüntü vermeyeceklerini iletti.

Hamit Hamit 150 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Boyner Temsilcisi14 Mart 2016

  Merhaba Hamit Sümrük,​ Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Boyner Temsilcisi13 Mart 2016

  Merhaba Hamit Sümrük, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için konu ile ilgili en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçeceğim. Bize her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Hamit13 Mart 2016

  Konu ile ilgili hiçbir geri dönüş yapılmamıştır

 • Boyner Temsilcisi11 Şubat 2016

  Sayın yetkili, Konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla

 • Hamit08 Şubat 2016

  Bu kadar duyarsiz bir kurum olmadığını dusunerek; yasamis olduğumuz sikintiyi hem mağaza kaydı hem ise çağrı merkezine verdim hiçbir şekilde Geri dönüş olmadi. Konuyu sumen alti yapanlarin uyarilarak magduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler