06 Şubat 2016

Boyner Kusurlu Ürün

Boyner'den 10 ay önce Jack Jones marka mont aldım. Şu an içindeki elyaflar top top olmuş, giyilecek halde değil, 299 TL çöpe gitti, 1 yıl bile kullanamadan şekli bozuldu. Elyaflar dağıldı, pazarda 50 liraya satılan mont daha kaliteli bundan!


Boyner de Jack Jones' da müşteri memnuniyetini zerre kadar umursamıyor, üründe hata yok, siz kullanmayı beceremediniz diyerek ürün değişimini kabul etmiyor. Bir insan nasıl elyaf dolgulu montu delip kesmeden kullanılmaz hale getirebilir! Zihin gücüyle mi topak topak yaptım ben bu montu! Buraya yazıyorum ki Boyner'in adına güvenmeyin, müşteri memnuniyeti kasaya kadar!

Aysun 117 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi08 Şubat 2016

    Sayın yetkili, Konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla

  • Aysun08 Şubat 2016

    Boyner'den aldığım mont, sayılı kullanıldığı halde kullanılmaz hale geldi, içindeki elyaflar döküldü, mont yamuk yumuk oldu Değişime götürdüğümde firmaya incelemek için yollayacaklarını söylediler tam 2 gün sonra, "Ürün geldi, kullanım hatası var, gelip alın! " dediler. Çocuk mu kandırıyorsunuz siz? Ürünü yolladıklarını da kanıtlayamıyorlar. Tamamen ciddiyetsizler müşteri ilişkilerinde. 2 gün içinde nasıl yolluyor nasıl inceletiyor nasıl geri alıyorsun! ! Bütün markalar bir arada olduğu için kolay geliyordu Boyner'den alışveriş yapmak ama mağdur oluyoruz sonunda. Diğer firmalar "gerçekten" incelemeye yolluyor, geri dönüşü de en erken 2 hafta da yapıyorlar, bunların ki milleti dolandırmak!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön