3 g
#11981919

Boyner Kısa Sürede Yırtılan Ayakkabıyı İncelemeden Reddetti!

Geçtiğimiz temmuz ayında Cevahir AVM Boyner Şubesi' nden aldığım Adidas marka spor ayakkabıyı o yaz dönemi iki ay ve geçtiğimiz 2 ay giymeme rağmen yanlardan ufak ufak açılmaya başlayarak sonrasında yırtık gibi görünmeye başladı ayrıcı ayakkabının içinde ve dışında aşınmalarda bulunuyor.
Ürünü geçtiğimiz ay inceletmeye gönderdim ve red cevabı aldı hiçbir açıklama dahi yapılmadan kutu elime verildi.


Ürünü toplamda 4 ay giymeme rağmen (spor ayakkabı olduğu için kış döneminde kullanmadım) yanlardan açılmalar gerçekleşti böyle kısa sürede herhangi bir darbe vermenden açılması kabul edilemez.
Boyner gibi mağazadan ürünlerin garantisinin korunacağını düşünerek alışveriş yapmaktayız fakat işler öyle olmuyormuş sanırım garantiye gönderilen ürünümü bile hiçbir şekilde benimsenmemektedir bu ürüne iade vermek bir hakaret gibidir. Yaşanılan bu olayın tekrar incelenmesini ve hataların giderilmesini istemekteyim.

Yakup Yakup 229 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi3 g

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları