05 Aralık 2016
#7126448

Boyner Kendisine Emanet Verilen Çantayı Kullanılamaz Hale Getirdi

Akasya AVM Boyner'den haziran ayında aldığım Dune London marka çantanın sapında 3 ay gibi bir sürede soyulma meydana gelince aynı mağazaya götürdüm. Firmaya yollayacaklarını söylediler. Çanta tamir oldu deyip aradıklarında çantanın sapının yamuk yumuk gelişigüzel yapıştırıldığını, ayrıca katlanmaması gereken çantanın defalarca katlanıp mahvedildiğini gördüm. Çanta düzelmeyecek şekilde kat izi olmuş ve çantanın formu geri dönülemez şekilde bozulmuştu.


''Bu çantayı firmaya geri yollayın, yenisini istiyorum'' dedim. Bugün arayıp ''firma kabul etmiyor'' diyorlar. ''Tamir için kime gönderiyorsunuz'' diyorum, ''kendileriyle sadece yöneticilerimiz konuşuyor'' diyorlar. Daha önce de cüzdanımın tamirini yapamadınız bu iki oldu. Dune London ile de konuyu paylaşacağım. Zarardan çantayı teslim ettiğim Boyner sorumlu, zararımın derhal giderilmesini istiyorum.

Gizem Gizem 416 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Gizem12 Aralık 2016

  Süreç parayı iade almamla son buldu. Telefonda "mağaza yetkilisi olduğunu, çantayı kontrol ettiğini, hem sapının tamir edildiğini hem de çantanın düzgün olduğunu" söyleyen hanımefendiyi cidden (!) tebrik ederim. Zira çanta katlanmaktan yamulduğu gibi sapında kopan parça da sallanmaktaydı. Kısacası işlerini muazzam bir özenle yürütüyorlar, başarılarının devamını dilerim.

 • Gizem07 Aralık 2016

  Şikayet ile ilgili görüşmemiz sorunu çözdüğümüz anlamına gelmiyor. Lütfen bu tür mesajlar yazıp sorun çözüldü algısı yaratmayın.

 • Boyner Temsilcisi05 Aralık 2016

  Merhaba Gizem Dörttepe,​ Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi​​

 • Boyner Temsilcisi05 Aralık 2016

  Değerli Müşterimiz, Talebinizi aldık, bütün işlerimizi bir kenara bırakıp size yardımcı olmaya odaklandık. En kısa sürede çözümümüz ile ilgili size bilgi vereceğiz. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an [email protected]’ den ulaşabilirsiniz. Güzel günler dileriz. Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler