12 Temmuz
#12258865

Boyner Kargomu Teslim Edemiyor

27 Haziran 2019'da Boyner online ile alışveriş yaptım, reebook marka spor ayakkabı aldım ve Boyner Eskişehir Kanatlı AVM Şubesi ''mağazaya teslimat'' seçeneğini seçtim. Sipariş kodum 1004086845 'tir. 2 Temmuz 2019 günü kargomun mağazaya ulaştı bilgisi geldi, kargo bilgilerini inceledim ''teslim edildi'' yazıyordu. Mağazaya gittim, kargomun henüz ulaşmadığını yanlış bilgi geldiğini söylediler. 2 gün sonra mağazaya tekrar gittim, gelen mailleri, kargo bilgilerini göstererek siparişimi sorgulattım, ancak yine ''hayır burada yok bilgi yanlış'' denildi.


444 2 967 hattında müşteri hizmetleriyle görüştüm bir talep oluşturduklarını inceleceğini söylediler. 2 gün bekledim ancak arayan olmadı. Tekrar iletişime geçtim sürecin hızlanması için başka bir talep oluşturuldu, ancak 2 gündür hala cevap yok. 444 2 967 hatta müşteri hizmetleri artık telefonu da cevaplamıyor. Boyner.com'dan yardım için talep kutucuğunu da doldurdum. Bin pişmanım mağazaya teslimatı seçtiğime, kimse ilgilenmiyor ya yanlış bilgi ya talep oluşturuluyor, sonuç yok. Bomboş bekliyorum. Buna ek olarak siparişi teslim aldığıma dair mail yolladılar, güle güle kullanın dediler şaka gibi.

Aydan Aydan 291 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Aydan'ın Teşekkür Mesajı13 Temmuz

  Müşteri hizmetlerinizdeki ecem hanıma teşekkür ediyorum, hemen konuyla ilgilendi ve sorunum çözüldü.

 • Boyner Temsilcisi12 Temmuz

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Aydan12 Temmuz

  Tekrar müşteri hizmetlerinizi aradım. Telefonu ecem hanım açtı çok yardımcı oldu. Hemen ardından Boyner mağazası iletişime geçti, siparişte isim karışıklığı olmuş nihayet çözüme kavuştu.

 • Boyner Temsilcisi12 Temmuz

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları