07 Mayıs
#11935160

Boyner Kandırmaya Devam Ediyor!

Daha önce yaşadığım sorunları yazmıştım. Diğer yorumlarımda görebilirsiniz. Ben tekrardan maalesef ürün siparişinde bulundum. Bana defolu aynı ürünü göndermişler ve bu sefer 2 ürün alımı sağladım diğer üründe defolu geldi. Tommy Jeans gibi bir markanın defolu ürünlerini mağaza satış fiyatından indirim yapılmış gibi satıyorlar ve Boyner depo ürünleri kontrol etmeden kargolanıyor. Ürünlerin siparişini verdikten sonra Boyner müşteri hizmetlerini aradım ve aynı ürünü sipariş ettim ilk ürünüm defoluydu lütfen ürün çıkmadan kontrol edilsin diye bilgi verdim ilgili birimlere ilettiklerini sorun yaşanmayacağını söylediler.


Sipariş verdiğim iki ürünü de defolu olarak göndermişler. İlk ürünü hatalı ürünü iadeye göndermiştim hatalı ürünler arasına değil tekrar aynı ürünü tarafıma gönderiyorlar. Boyner gibi bir kurum online mağazacılığı kesinlikle işini yapmıyor. İnsanları kandırmaktan başka yaptıkları bir şey yok. Çok Yazık.

Tülay Tülay 804 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tülay09 Mayıs

    Merhaba, defolu gelen ürünlerimi maalesef iade etmek zorunda kaldım. İade edilmesi gereken ücretin sadece yarısını iade yapmışlar. Diğer yarısı neden iade edilmedi açıklama bile sağlamıyorlar. İnsanları dolandırıyorlar. Boyner dolandırıyor. Boyner Kandırıyor. Boyner defolu ürün gönderiyor. Boyner müşteri hizmetleri yardımcı olmuyor ve her temsilcisi farklı bilgi veriyor. Boyner rezaletleri ve mağduriyetleri bitmiyor.

  • Boyner Temsilcisi07 Mayıs

    Merhaba,​ Talebiniz ile ilgili görüşülerek çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi07 Mayıs

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları