25 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10706170

Boyner Kalitesiz Ürün Satışı!

Geçen kış Boyner İkitelli deposite mağazasından Dockers marka waterproof özellikli (su geçirmez) bir çift ayakkabı aldım 150 TL üstü etiket fiyatı vardı. Sadece geçen kış giydim.
Bilindiği üzere çok yağışlı ve soğuk bir kış geçmemesine ve diğer ayakkabımı da bazı günlerde giymeme rağmen dünkü yağmurda giymek için ayakkabıyı ayakkabılıktan çıkardım bir de ne göreyim sol ayak başı tabandan çıkıyor ayağın büküm yerleri parça parça sözüm ona su geçirmez ayakkabı. Dayanıklılık mukavemet sıfır.


Başka bir marka yürüyüş ayakkabım var belli aralıklarla da olsa 6 yıldır sapasağlam ve halen giyiyorum. Yazıklar olsun diyorum, ne anladım 20 liralık ayakkabıdan ne farkın kaldı Dockers.
Boyner' i ilgilendiren kısım şu; böyle çürük ürünleri 150 TL üzeri etiket fiyatı ile hem de, mağazalarında nasıl satıyorlar? Çok mu yüksek kar marjı ile satılıyor böylesi kalitesiz ürünler / yoksa çürük ürün bana mı denk geldi? Anlamadım!


Talebim Boyner' in rüştünü ispat eden ürünler satması ve mümkünse firmayla iletişime geçip başka bir ürün almama aracılık etmesi.

Erman Erman 261 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi26 Temmuz 2018

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi25 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler