3 g
#11981142

Boyner İstinyepark Yardımcı Olmadı!

Aralık 2018'de İstinyepark Boyner'den bir spor ayakkabı aldım ama faturası elimde olmadığından ürünü incelemeye gönderemedim. 1 Mayıs 2019 tarihinde İstinyePark'a gittim faturaya ulaştıklarını ama çıktı alamadıklarını söylediler ve bu işlem 6 gün sürdü ben ayakkabımı mağazada bırakıp çıkmıştım biz size haber vereceğiz dediler. 6 Mayıs'ta arandım ürününüzü incelemeye gönderiyoruz dediler ve beni düne kadar kimse aramadı ben merak edip aradığımda ise ürünün sonuçlandığını ve ret cevabı geldiği söylendi ve ret kararı da nasıl oluyorsa aynı gün oluyor!


Aynı gün gönderilip aynı gün nasıl sonuçlanabilir incelemeye gönderilen bir ürün öncesinde bir gönderme işlemi olur değil mi? Ben ayakkabımın incelemeye gönderilmediğinden %100 eminim orada 15 gün beklettiler ve hala ayakkabım orada ve faturasının da çıktısını aldıklarını düşünmüyorum. İstinyepark Boyner personellerinden M**, E** G*** bu üç isim konuya hakimdiler ve bu isimlerin bizzat ürünümü göndermediklerini düşünüyorum kasıtlı göndermediler ve kendilerinden şikayetçiyim.


Beni bu konuda mağdur ettiler. Müşteri hizmetlerinize ulaşamıyorum İstinyePark mağazanız zaten zar zor bakıyor telefonlara ancak ürünü satana kadar sattıktan sonra tanımıyorlar müşteri memnuniyetine değer vermeyen gereksiz bir marka. Ben bu konuyu gerekli mercilere de taşıyacağımdan emin olabilirsiniz. Siz beni bu konuda çok mağdur ettiniz!

Meliha Meliha 188 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi3 g

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi3 g

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları