31 Ekim 2016 #6808474

Boyner İptal Onayında Olan Sipariş!

17.10.2016 tarihinde 1868161 no'lu siparişi verdim. 19.10 tarihinde siparişimdeki Harley Davidson botların önden gönderileceğine dair bilgilendirme maili geldi. Kargo yola çıktı ve 2 gün sonra kargo bana teslim edilmeden geri çevrildi. Botların kargoya verildikten sonra neden geri çekildiğini anlayamamakla birlikle müşteri hizmetleri bir hata olduğunu kısa sürede gönderileceği bilgisini vermişti. Ancak bugün kontrol ettiğimde siparişin statüsü iptal onayında gözüküyor. 10 gündür ulaşmasını bekliyorum ürünlerin. Üstelik aldığım tarih ve sonrasında da kontrol ettiğimde ürünler mağaza stoklarında adetli olarak gözüküyordu. Gönderilmiş ve geri çekilmiş ürünlerimin teminini istiyorum.

Abdullah 125 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah03 Kasım 2016

    Görüşmelerimiz neticesinde gönderilecek denilen ürünler yine iptal onayında gözüküyor. Satın aldığım ürünlerin gönderilmesini eğer temin edilemiyorsa bir numara farklı olarak gönderilmesini istiyorum. Halen internet siteniz stoklarında satışını yapıyorsunuz.

  • Boyner Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön