03 Haziran 2016

Boyner İnternet Üzerinden Verilen Siparişin 12 Gün Geçmesine Rağmen Hala Kargoya Verilmemesi

21/05/16 tarihinde internet üzerinden Skechers marka ayakkabı siparişi verdim. Sipariş verirken Boyner'in vermiş olduğu ve internet alışverişlerinde kullanılan çekten yararlanarak 100 TL indirim kazandım. İndirimli fiyattan yararlandırmamak için mi yoksa bilerek müşterilerini mağdur etmek için mi bilmiyorum siparişimi kargoya 12 gün geçmesine rağmen vermediler ve bu süreçte bir kere bile tarafımı arama nezaketinde bulunmadılar.


İddialarına göre bir kere aramışlar ve ulaşamamışlar. Neyse ben bu süreçte belki 10 defadan fazla aradım ve her seferinde aynı bahane ile oyalandım. Ürününün stok araştırması yapılıyor. Ben İstanbul'da hangi mağazalarda ürünün olduğunu söylememe rağmen ürünün stoğunu hala tespit edemediler. Kaldı ki sipariş verirken ürünün stokta olduğu gözüküyordu. Sipariş verirken anlattıklarımı göz önünde bulundurun.

Erhan 106 Okunma

Cevaplar

  • Erhan03 Haziran 2016

    Evet görüşme sağlanmıştır ancak bu talebimin çözüldüğü anlamına gelmez. Mağduriyetim hala devam ediyor.

  • Boyner Temsilcisi03 Haziran 2016

    Merhaba Erhan Yılmaz,​ Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön