19 Haziran
#12140358

Boyner İnternet Sitesi Değişim Yapmıyor!

Babalar Günü vesilesi ile Boyner internet sitesi üzerinden 15.06.2019'da Nike Air Max Axis spor ayakkabısipariş ettim. Sipariş bugün elime ulaştı. Fakat içinden farklı bir Nike marka ayakkabı çıktı.


Ayrıca ayakkabıda tabiri caizse çakma. Trabzon’da yaşayanlar bilir, Taşbaşı'nda bu tarz ayakkabılar 60-80 TL arası. Tabi müşteri hizmetlerini aradım ama maalesef kimse hatasını kabul edip hemen yenisi gönderi özür dilemiyor. Bunun yerine bol bol akıl veriyorlar. Mesela kargoya verip iptal için gönderecekmişim, sonra paramın iade edilmesini bekleyecekmişim, sonra da tekrar aynı ayakkabıdan talep edecekmişim.


Demek ki bizler eşeğiz, Boyner’de hiç kabahat yok, tedarikçide de hiç kabahat yok demek ki, tek kabahatli ürün alan bizleriz. Maazallah orijinalin çakmasıyla ayrıca farklı bir ürünle karşılaşabilirsiniz. Demek ki Boyner ya fazla kazanamıyor ya da çakması daha kaliteli olacak ki artık müşterilerine bu tarz katakullilerle ürün pazarlıyor.

Mustafa Mustafa 395 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi20 Haziran

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi20 Haziran

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları