17 Mayıs
Yorum Yap
#10451862

Boyner İnsanları Kandırıyor!

Boyner'den Adidas spor ayakkabı aldım. 28.01.2018 tarihinde aldığım yürüyüş ayakkabısını neredeyse 1 ay sonra kullanmaya başladım. Her gün giymememe rağmen ayakkabının bağcık kısmı yırtıldı ve bu kadar kısa sürede ayakkabının yırtılması beni sinir etti. Orijinal ürün diye alıyoruz 2 ay bile dayanmıyor. Ürün teste gönderildi müşterisi hatası diye dönüş yapılmış, ne kadar sorunlu bir firmasınız. Kontrol edenler de sırf firmayı korumak için yalan yanlış geri dönüş yapıyorsunuz. Sorun insanları salak yerine koymanız. Hakkımı farklı kanallardan da arayacağıma emin olabilirsiniz.

Faden 316 Okunma

Cevaplar

 • Faden19 Haziran

  Daha önceki mesajlarımda sorunu aktarmıştım ve hala bilgi verilmedi. Hiçbir şekilde Dönüş yapılmadı.

 • Faden04 Haziran

  Ürünümle alakalı red geldi bir de üzerine; değerli müşterimiz st-1941818 takip numaralı ürününüz başvuruda bulunduğunuz satış noktamıza ulaşmıştır. Ürününüzü 30 gün içerisinde mağazadan teslim almanızı rica ederiz. B153 Böyle bir mesaj geliyor. Mağazaya gidiyorum ürünün ellerine ulaşmadığını söylüyorlar. Dalga mı geçiyorsunuz anlamıyorum ki. Gerçekten işinizi doğru yapmıyorsunuz buna artık eminim. Ürün elime ulaşsın ikinci defa gönderim sağlayacağım eğer yine olumsuz olursa Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Bilginize.

 • Faden04 Haziran

  Ürünümle alakalı red geldi bir de üzerine ; değerli müşterimiz st-1941818 takip numaralı ürününüz başvuruda bulunduğunuz satış noktamıza ulaşmıştır. Ürününüzü 30 gün içerisinde mağazadan teslim almanızı rica ederiz. B153 Böyle bir mesaj geliyor. Mağazaya gidiyorum ürünün ellerine ulaşmadığını söylüyorlar. Dalga mı geçiyorsunuz anlamıyorum ki. Gerçekten işinizi doğru yapmıyorsunuz buna artık eminim. Ürün elime ulaşsın ikinci defa gönderim sağlayacağım eğer yine olumsuz olursa Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Bilginize.

 • Faden17 Mayıs

  Tamam mağazadan almadım hala mağazayı sorgulatabilirsiniz ürün için

 • Boyner Temsilcisi17 Mayıs

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler