09 Ekim
#12755391

Boyner , İndirimli Ürünü Normal Fiyattan Satıyor

Boyner.com.tr üzerinden çocuk spor ayakkabısı bakıp, sonrasında farklı siteyi ziyaret ettiğimde Boyner'in reklamları karşıma çıktı. Orada indirimli olan ürünü almak için siteyi ziyaret ettim ve ürünü alıp, almama konusunda kararsız kaldığım için işlem yapmadım. Beğendiğim ayakkabı reklamlarda belirtilen indirimli fiyat üzerinden satıştaydı. Sonra ayakkabıyı almak için tekrardan siteyi ziyaret ettiğimde ürün normal fiyat üzerinden satışa sunulmuştu fakat firmanın reklamlarında hala indirimli fiyatlar çıkıyordu. (reklamların ve Boyner'in indirimli sepet görüntüleri ekte mevcuttur) Firmaya ekran görüntülerini mail attım ve en kısa sürede dönüş yapılacağını belirttiler. Yapılan ilk dönüşte "Google reklamlarında görüntülenen ürün fiyatları güncel olmayan bilgiler yansıtabilmektedir ve tarafımızca belirlenmemektedir. " diyerek Google reklamlarında kabahati buldular.


Ben, bu maile cevaben "Siz, bütçe ve indirim oranlarını belirlersiniz Google'da bunu girer. Google reklamlarının sizin indiriminizi ve fiyatlarınızı belirleme gibi bir yetkisi yoktur. " Bu cevaptan sonra benden iletişim numaramı istediler fakat herhangi bir dönüş alamadım. Ama mail üzerinden "size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Müsait olduğunuz zamanı benimle paylaşmanız durumunda tarafınıza memnuniyetle yardımcı olabilirim. " şeklinde aynı maili 4-5 defa mail aldım.


Telefonum 7/24 açık ve bu olaydan sonra tüm çağrıları cevaplıyorum fakat bunların arasında Boyner hiç olmadı. İnsanlarla dalga geçercesine kalıplaşmış mailleri müşterilerine gönderiyorlar.

Erol Erol 135 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi11 Ekim

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi09 Ekim

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları