14 Eylül 2015

Boyner İlgisizlik, Kalitesiz Ürün!

Şaşkınbakkal Boyner'den 1,5 ay önce arkadaşıma aldığım Columbia marka ayakkabi ilk giyişte rahatsızlık verdi, çalışanlar denemeden almasaydınız diyerek ilk şikayetimi dinlemediler. Neyse dedik arkadaşım ayakkabıyı kullanmaya başladı, yaklaşık 3-4 hafta önce bir yaz yağmurunda ayakkabı yağmur suyuna maruz kaldı rengi açıldı.


Geri götürdük Columbia'ya yolladılar ayakkabıyı ama olumsuz sonuç geldi. Boyner ve Columbia markalarının bu ilgisizliği beni cidden şaşırttı. Aldığım hediyenin bir değeri kalmadı. Bu ayakkabının ufak bir yağmurda rengi açılacaksa bana alırken belirtilmeliydi. Boyner'den ayakkabıyla alakalı ikinci sorun oldu bu, bir daha Boyner'i kullanmamayı düşünüyorum.

Berk 86 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi15 Eylül 2015

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön