22 Şubat
#11623995

Boyner İade Ve Müşteri Hizmetleri Sorunu

Boyner web sitesi üzerinden mont almıştım. Beden sıkıntısı olduğu için mağazadan değişim yaptım ancak yeni beden ürün tam olarak istediğim gibi olmadı bu nedenle ürünü iade etmek istedim. Kargo ile merkez depolarına ürünü gönderdim ancak ürün mağaza değişimli olduğu için iade işlemini mağazadan yapabilirsiniz yanıtıyla beraber ürün tarafıma geri kargolandı.


Bende ürünü bana yakın olan Brandium AVM mağazasına giderek iade ettim. Tarafıma 10 içinde iadenin yapılacağını bildirdiler. Aradan 20 gün geçmesine rağmen iade olmadı diğer bir husus mağazaya kesinlikle ulaşamıyorum telefon yoluyla.


Ayrıca konu ile ilgili müşteri hizmetlerini 2 kere aradım ve beni arayacakları yönünde bilgi iletildi Herhangi bir dönüş olmadı. Boyner'den Alışveriş yapma konusunda artık çok olumsuz bakıyorum.

Yücel Yücel 484 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yücel12 Mart

  Boyner mağazasına iade ettiğim ürünle ilgili olarak ödememi bir türlü iade etmiyorlar. Muhasebeye iletildi cevabını alıyorum lakin bir türlü işlem son bulmuyor. Müşteri hizmetleri ni aradığımda size dönüş sağlanacak yanıtını alıyorum fakat hiçbir dönüş ve geri bildirim alamamaktayım.

 • Yücel11 Mart

  Merhaba, Telefonla yapmış olduğumuz görüşmede tarafıma dönüş yapılacağını söylemiştiniz. Ancak herhangi bir geri dönüş olmadı. İademin acilen yapılmasını rica ederim.

 • Yücel26 Şubat

  Merhaba, Telefonla yapmış olduğumuz görüşmede tarafıma dönüş yapılacağını söylemiştiniz. Ancak herhangi bir geri dönüş olmadı. İademin acilen yapılmasını rica ederim.

 • Boyner Temsilcisi22 Şubat

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Yücel22 Şubat

  Merhaba, Aynı cevabı müşteri hizmetlerini aradığım zamanda almış bulunmaktayım bir değişiklik olmadı maalesef.

 • Boyner Temsilcisi22 Şubat

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları