07 Haziran 2013

Boyner İade Sorunu!

İstanbul Forum Boyner mağazasından 4 ay önce benetton marka kaz tüyü mont aldım. Üzerindeki etikette belirtildiği koşullarda temizliğini gerçekleştirdim fakat mont özelliğini yitirdi kaskatı kesildi. Büzüldü.

Firmaya iade için götürdüğümde ürünü aldılar incelemeye gönderdiler ve bana kullanıcı hatası diye döndüler. Böyle bir tuhaflık olamaz. Nasıl emin olabiliyorlar anlamıyorum. Ürünü geride almadım. Değişim yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Ümit 68 Okunma

Cevaplar

  • Ümit17 Haziran 2013

    Bir daha Boyner mi ? Allah korusun .Ürün satarken ürünün arkasındayız diye asıp kesmeye benzemez bu işler yazıklar olsun

  • Ümit17 Haziran 2013

    Bu test acaba nasıl oluyor anlıyamadım.Şikayet eden herkese kes-yapıştır hazır cevap veriliyor.Bundan sonra alacağımız ürünleri bizde teste sokalım o zaman .Verilen bu cevap bana yeterli olarak gelmedi.Konunun tekrardan incelenmesi için gereken herşeyi yapacağım.

  • Boyner Temsilcisi11 Haziran 2013

    Merhaba; Konu hakkında ilgili şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün alınarak tüketicinin yönlendirmesi doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucunda üründe herhangi bir üretim hatasının olmadıgı belirlenmis ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Bilginize… Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön