23 Temmuz 2018
#10699461

Boyner Hediye Kodu Ürün Değişiminde Yok Sayıldı

Mağazadan aldığım iki adet pantolonu beden uyumsuzluğu sebebiyle iade edip verilecek kuponla valiz satın almak istedim. Alışverişimde kullandığım, fiyat yetkili servisi tarafından verilen 100 TL'lik hediye kodunun değişimde etkisi olmayacağını, sadece kendi ödediğim tutarın iadesinin olacağını, kuponun yandığını söylediler!


İade değil, mağazadan farklı bir ürün ile değişim talep ettiğim halde muhasebeci arkadaş muzip tavırlarla bu kuponların tek kullanımlık şifre gibi olduğu hakkında aydınlatıcı! Bilgiler verdi.


Kuponun süresi 31.10.2018 e kadar geçerli olduğu halde değişimde bu miktar geçersiz sayıldı ve fazladan 100 TL ödeme yapmış oldum.


Sonuç olarak, Boyner başka firmanın bana hediye ettiği 100 TL'lik kuponu kendi mağazasından değişim yapıldığı halde geri almış oldu!


Böyle devam etmeniz ve bütün müşterilerinizi kaybetmeniz dileğimle...

Engin Engin 362 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi24 Temmuz 2018

    Merhaba, Öncelikle iyi günler dilerim. Size yardımcı olabilmek için sizi aradım ancak bize iletmiş olduğunuz irtibat numarasından size ulaşamadım. Konuyla ilgili bilgi almak için bizi her gün 09:00-22:00 saatleri arasında 444 29 67 çağrı merkezi numaramızdan ya da her zaman [email protected]’den ulaşabilirsiniz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi24 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler