Boyner Fazla Para Alıyorlar

Sinem Sinem20 Ekim 15:16

Yarım saat için de sepetime eklediğim ürünlerde Bambum marka ürünler var kampanya olduğu bilgisi var 1 alana 1 bedava. Sepette farklı ürünler var. Ödeme sayfasında ise 96,70 TL indirim tutarı görünüyor ama hesapta eksik olduğu için ayrı ayrı parçaları hesapladım sonuç ne biliyor musun rakam 126 kusur. Nerede benim 30 TL? Siz bu şekilde insanlardan para kazanmaya başladıysanız tüketicinin vay haline!  

Bilgi alalım diye firmayı aradım e*** hanım sağ olsun hiç bir şekilde yardımcı olmadı. Her zaman kullanılan cümleler ilettik dönüş olacak kaç gün diyorum yasal süreç bilgisi veremiyor peki kampanya ne zaman bitecek diyorum bilgim yok diyor peki dönüş oluncaya kadar sepetteki ürünler biterse diyorum bilmiyorum diyor online işlem yapılmıyor diyor yetkiliye istiyorum aktarmıyor online yazışma kanalından bilgi al diyorum yapamıyor bir de yetmez gibi tehdit ediyor (böyle yaparsam süreç uzarmış) ses kaydını dileyin! Peki alayım ama siz kayıt alın 30 TL sistem hatası dediği için sonra geri yatırın diyorum olmuyor diyor farklı seçenek sun diyorum o da yok diyor. 

Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti ürün almayalım mı yani onu mu diyorsunuz? Siz nasıl kurumsal şirketsiniz aydınlatma metni kişisel veriler bilgiler koruma kanunu nerede hani ben neden görmüyorum. Sistem hatanız hiçbir müşteriyi ilgilendirmez. Yetkili döndüğünde görselleri tarafına iletirim.

Cevaplar

Boyner Logo Boyner 20 Ekim 18:21

Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Boyner Logo Boyner 20 Ekim 15:19

Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler