24 Eylül 2018
#10941644

Boyner Etiket Fiyatından Satış Yapmıyor!

Dün öğlen saatlerinde Emaar Square Mall Boyner mağazasında Limon Company ait bir çocuk standında üzerinde a harfi olan bir sweat gördüm erkek çocuk sweatleri birçok rengi vardı ve etiket raf fiyatı 39,99 TL idi. Alıp kasaya yöneldim. Kasada ki kadın ürünü okutup işlemi yaparken, ürüne zam geldiğini 69,99 TL olduğunu söyledi. O rafta ki tüm ürünlerin etiket fiyatı 39,99 TL idi. Özellikle dönüp baktım. Gördüğüm fiyattan satmanız gerekmiyor mu dediğimde de Ş*** hanım gidip mağaza müdürüne danıştı mağaza müdürü de 69,99 TL'den alabilirsiniz isterseniz dedi.


Gerçekten şaka gibi krizi fırsata çevirmeye Boyner'in ihtiyacı var demek ki. Ayrıca mağaza müdürünün almazsan alma tavrı çok yanlıştı. Sıkça Boyner'den alışveriş yapan biri olarak bir daha iki kere düşüneceğim çünkü etikette gördüğüm fiyatın neredeyse %100 zamla alırsanız alın tavrı çok çirkindi.


Üsluplarında ki saygısızlıktan sebep ürünü bıraktım. Boyner gibi kaliteli bir oluşuma yakışmayacak bir ekip görüyorum. Kaldı ki kasada ki personel kendi aralarında müşteri gördüğü fiyattan alma hakkına sahip diye beni haklı çıkardılar. Kalitenize yakışır sizi iyi temsil edecek ekiple çalışın lütfen.

Mehtap Mehtap 483 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi24 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler