30 Eylül
#12696192

Boyner Değişim Yapmıyor

3 ay önce Marmara Forum Boyner’den aldığım kot pantolon (Loft) iki yıkamadan sonra belirgin şekilde ön kısmında iz oluştu pantolonu satın aldığım foruma bıraktık. Geçen hafta dönüş yaparak kullanım hatası olduğunu söylediler. Yüksek derece ve ya farkrenkli çamaşırlarla yıkamadık biz nasıl bir kullanım hatası yaptık bunun cevabını alamadık.

Bayram Bayram 521 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Bayram16 Ekim

  Boyner’den aldığım kot ikinci kez incelemeye gönderildi sonucunu öğrenmek için aradım tam 1 saat 45 dakika hatta bekledim ve bana söylediklerini talebin sonuçlandığı ancak nasıl sonuçlandığını görmedikleri oldu bunun üzerine mail attım gelen cevapta aynı şaka gibi bu kadar ciddiyetten ve kurumsallıktan nasıl uzaklar pes doğrusu. Talebimin nasıl sonuçlandığını bilen bir temsilcinin benimle iletişime geçmesini istiyorum arayan kişi de mağazaya gidin onlar biliyor demezse sevinirim.!

 • Bayram14 Ekim

  İki haftayı geçti döneceğiz denildi arayan soran yok, ben aradım temsilciye bağlanmak için 45 dakika hatta müzik dinledim! Ama bağlanamadım, cevap alabilecek miyim?

 • Boyner Temsilcisi30 Eylül

  Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

 • Bayram30 Eylül

  Takip fiş no.: ST-3398231-N8Z4

 • Boyner Temsilcisi30 Eylül

  Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları