31 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10503895

Boyner Defolu Dockers Pantolon!

20/05/2018 tarihinde Kozyatağı Boyner'den eşim için Dockers marka pantolon alarak alışverişimizi tamamladık. Ütü yaparken eşimin pantolonunda defo olduğunu gördüm ve eşime gösterdim. Mağazadaki satış temsilcisi personeliniz neden kontrol etmediğimizi, pantolonun yıkanmış olduğunu iadenin zor olacağını söylemiş (ürün test takip formu/fiş no:ST-2013814-Q2W1/)
1.Boyner'de defolu ürün satışı serbest mi?
2.Boyner satışını yaptığı ürünleri kontrol etmiyor mu? Kontrol firmanın değil, Boyner'in değil, mağaza personelinin değil de müşterinin sorumluluğunda mı?
3.Boyner sattığı ürünlerde defo olunca yıkandığı için geri almıyor ya hani, başka insanlara bile isteye aynı ürünü defolu halde geri sattığı için mi geri almıyor?
4.Boyner güvencesinin olduğunu bilerek aldığımız ürünlerdeki satış stratejiniz; hatalı ürünün satışından müşterinizin sorumluluğu varmış gibi davranılması mı?

Eda Eda 802 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi01 Haziran 2018

    Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

  • Boyner Temsilcisi31 Mayıs 2018

    Değerli Müşterimiz merhaba, Öncelikle güzel günler dileriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon ya da mail yolu ile bilgilendireceğiz. Güzel günler dileriz, Boyner Müşteri Deneyimi Ekibi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler