08 Nisan 2013 #1729841

Boyner Ceketimde Renk Solması!

17.11.2012 tarihinde Forum Kayseri Boyner mağazasından aldığım Jack & Jones markalı mont soldu. Henüz hiç bir yıkama yapmadığım hal de renginde solma oldu. Titizlikle kullandığım ürünü kısa süre içerisinde Boyner mağazası aracılığı ile firmaya yolladım. Fakat olumsuz yanıt alındığı belirtildi. Hiç bir kullanıcı hatası olmadığı halde firmanın kabul etmemesine göz yumarak Boyner'in olumsuz yanıtlaması oldukça üzücü bir durum.


Müşteri memnuniyeti vermiş oldukları önemin ne derece olduğu bu nokta da belli oluyor. Daha önce böyle büyük firmalardan yaptığım alışverişlerde markaların kabul etmediğinde dahi firma kendisi karşıladı. Benim mağduriyetimi giderdi. Aynı anlayışı Boyner'den de bekliyorum.

Aykut 38 Okunma

Cevaplar

  • Boyner Temsilcisi15 Nisan 2013

    Merhaba; Ürün hakkındaki şikayet, Boyner Mağazacılık’a iletilmesinden hemen sonra ürün tedarikçi firmaya gönderilmiş ve şikayet doğrultusunda incelenmistir. Yapılan test sonucuna göre üretim hatasının olmadıgı belirlenmiş ve bu bilgiler tüketiciye iletilerek şikayet cevaplandırılmıştır. Boyner Büyük Mağazacılık Müsteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön